Середній термін служби такого матраца і його вартість. Яка їхня жорсткість, порівняно з традиційними моделями.
Сьогодні в українських регіонах, зокрема й Києві, безпружинні матраци вже добре відомі клієнтам. З досвіду компанії "Магдек", частіше за інших такі матраци замовляють ті, у яких він уже був. Але й армія шанувальників зростає. Насамперед це пов'язано з удосконаленням технологій виготовлення безпружинних матраців. І, не в останню чергу, з її здешевленням.
Крім того, однією з причин для того, щоб купити безпружинний матрац на сайті magdek.com.ua стало погіршення якості пружинних аналогів. Для здешевлення виробництва виробники типових пружинних матраців пішли шляхом найменшого опору - стали виробляти матраци низької якості.
У підсумку, хороший матрац на пружинній основі став коштувати чи не дорожче, ніж хороший безпружинний. Але з точки зору анатомії, спокійний сон і відсутність болю в спині безпружинний матрац гарантує краще. Особливо якщо безпружинний матрац є багатошаровим. Як правило, для виготовлення таких матраців застосовуються шари
- - натурального латексу, що гарантує пружність
- - кокосової койри, що гарантує жорсткість
- - пінополіуретану, ортопедичної піни, мемориксу, які є основними наповнювачами.
При цьому, якщо пінополіуретан є дешевим наповнювачем, то сучасний меморикс з ефектом пам'яті застосовують для виготовлення більш сучасних матраців нового покоління.
Чому пружинні матраци застаріли
Застарівання пружинних матраців було передбачено ще кілька десятиліть тому. Навіть дуже якісні пружини із сучасних сплавів не можуть забезпечити однакову жорсткість матраца протягом тривалого часу. Крім того, на місцях зіткнення з пружинами стирається і матеріал оболонки.
Тобто, під тиском тіла матрац рано чи пізно продавиться, пружини почнуть випирати в різні боки і спати на такому матраці буде практично неможливо. Тому пружинні матраци доводиться періодично міняти. Крім того, металеві пружини скриплять, а самі пружинні матраци складно транспортувати.
Чому варто зробити вибір на користь безпружинного матраца
Безпружинна конструкція матраца з'явилася як відповідь на необхідність зробити більш жорсткий матрац. Після того, як стало очевидно, що пружинні матраци не можуть забезпечити жорсткість під час навантаження в 140 і більше кілограмів, розробники стали експериментувати з більш жорсткими матеріалами. Зараз повсюдно використовується койра, натуральний матеріал, який може забезпечити підтримку хворій спині. У низці випадків такі матраци не просто рекомендують лікарі, а суворо ними показані.
Поєднання жорсткої койри з пружністю латексу робить матрац ідеальним не тільки для тих, хто перевертається уві сні, а й тих, хто не проти погратися. Насамперед ідеться, звісно, про дітей. Хоча оцінять таку якість і дорослі.
Безпружинні конструкції довговічніші, надійніші і, хоч би як дивно це не прозвучало, простіші. А отже, їх складніше зіпсувати, там просто нема чому псуватися. Тому середній термін служби моделей з латексу в 4 рази довший, ніж термін служби не найгіршого пружинного блоку "Боннель": 20 років замість 5 років.