Таємниці надійності гідроциліндрів: що впливає на їхню довговічність

Основні конструктивні елементи гідроциліндрів, що найчастіше виходять з ладу. Нескладні в реалізації правила, що дозволять продовжити період служби гідроци?

Гідроциліндр – це обладнання, що забезпечить перетворення енергії рідинного потоку, який циркулює всередині контуру в механічну енергію зворотно-поступального руху вихідної ланки. Завдяки цьому забезпечується здійснення роботи, зокрема підйом вантажів на висоту. Це обладнання відрізняється високою надійністю, ефективністю експлуатації, здатністю справлятися з досить високими навантаженнями. Але це актуально винятково для моделей високої якості. Купити гідроциліндри за низькою ціною, але при цьому отримати обладнання, яке порадує тривалою, стабільною та функціональною службою можна з каталогу товарів «Гідромаркет».
Але важливо не тільки придбати якісний агрегат. Ще треба забезпечити йому правильну експлуатацію. Таку, яка стане запорукою тривалої та безаварійної служби. Як це зробити розповімо далі.

Вузли гідроциліндра, які найчастіше виходять з ладу

Практика показує, що найчастіше в процесі експлуатації гідроциліндрів виникають складнощі з наступними вузлами:
Гільза. Це свого роду корпус гідравлічного циліндра. Є порожнистим елементом, який умовно можна розділити на 2 окремі зони: поршневу і штокову. Найчастіше виготовляється із сталі. У роботі гільза витримує підвищені навантаження через наявність тиску в корпусі. Також під час переміщення штока спостерігається тертя, що стає основною причиною механічного зношування стінок.
Поршень та шток. Це елементи, які безпосередньо і будуть здійснювати зворотно-поступальний рух усередині гільзи. Вони також у щоденній роботі стикаються з підвищеним тиском робочого середовища, піддаються впливу сил тертя. Перевищення допустимих показників у робочому процесі може призвести до деформацій, механічних пошкоджень. Банально вони можуть зламатися під навантаженням, що призведе до виходу пристрою з ладу.
Ущільнювальні елементи. Це те, що забезпечує герметичність всієї системи, виключає витік між порожнинами і при підключенні до інших елементів системи в цілому. У міру експлуатації такі елементи будуть зношуватися, втрачати свою еластичність. Це стосується як виробів із полімерних матеріалів, як варіант гуми та поліуретану, так і до пластику. Останній відрізняється більш високою зносостійкістю, але й вони не вічні. Також в обов'язки ущільнень входить захист системи від потрапляння всередину пилу піску та інших забруднень.

Як продовжити ресурс всіх компонентів гідроциліндра

Забезпечення тривалої, стабільної і функціональної служби всіх елементів гідроциліндра, у тому числі гільзи, штока, поршня, ущільнень - це результат дотримання експлуатаційних умов, обумовлених виробником обладнання. Зокрема важливо:

  • не перевищувати показники параметрів, зазначені у технічному паспорті пристрою;
  • своєчасно проходити технічне обслуговування;
  • звертатися за ремонтом вже за перших ознак неполадок у системі;
  • використовувати виключно якісні витратні матеріали;
  • довіряти установку обладнання на техніку фахівцям із великим практичним досвідом.
    Як бачите, вимоги не складні у реалізації. Проте вони дозволять вам зберегти ваш гідроциліндр та його високу функціональність протягом тривалого часу, запобігти його передчасному виходу з ладу.

Stacy

2 Blog posts

Comments